Pomoc drogowahttp://auto-importer.pl/wp-content/uploads/2014/05/P6100003-676x507.jpg 676w, http://auto-importer.pl/wp-content/uploads/2014/05/P6100003.jpg 1024w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px">Firma Auto-Importer wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczy również  usługi transportowe towarów i materiałów oraz pomoże w przeprowadzce na terenie całego kraju. Jako firma motoryzacyjna oferujemy również transport pojazdów osobowych na lawecie lub na platformie samochodu typu „Pomoc drogowa”. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo  samochody różnej wielkości i ładowności w zależności od państwa potrzeb i preferencji. Świadcząc usługi transportowe zapewniamy dodatkowo pomoc w czasie załadunku i rozładunku powierzonego przez państwa mienia. Gwarantujemy że przewożony ładunek zostanie dostarczony we wskazane miejsce z należytą dbałością i starannością
oraz właściwie zabezpieczone tak aby mienie powierzone dotarło w stanie nienaruszonym.

Aby sprostać państwa oczekiwaniom wprowadzamy konkurencyjne ceny, a wszystkim naszym kontrahentom gwarantujemy dokładność, profesjonalizm, szybką i sprawną realizację zleceń oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Stałym klientom natomiast gwarantujemy uzyskanie wysokich rabatów na nasze usługi transportowe.

Profesjonalne podejście do każdego klienta powoduje również możliwość indywidualnej wyceny usługi po oszacowaniu ilości materiału do przewiezienia bez dodatkowych kosztów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania naszych usług. Na pewno będą państwo zadowoleni.

Oferta:

-przeprowadzki,
-usługi transportowe,
-transport towarowy.
-transport pojazdów na lawecie
-pomoc drogowa

Cennik usług podstawowy :
-stawka za km od 1,80zł
-samochód + kierowca + 1 osoba 65zł/godz.
-samochód + kierowca + 2 osoby 75zł/godz.
-samochód + kierowca + 3 osoby 90zł/godz..
-pomoc drogowa + kierowca 50 zł/godz
-samochód + laweta + kierowca  2,20/km +70 zł/godz
-pomoc drogowa + laweta + kierowca 2,20/km + 80zł/godz

-samochód + przyczepa transportowa

Jesteś zainteresowany usługami transportowymi naszej firmy ?

Dzwoń: 606 209 983